2002 yılında Antakya da yangın söndürme cihazları üretimi, dolumu, satışı ve servis faaliyetlerine güçlü ve geniş hizmet ağından oluşan başarılı çalışmalarını 2012 yılında GÜLER Söndürme ve Güvenlik Ekipmanları İmalat İthalat İhracat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi'yle kurumsallaşarak istikrarlı büyümesine devam etmektedir.

Firmamız sürekli basınçlı yangın söndürme cihazlarının, içeriği kuru kimyevi toz, halokarbon gazı, köpük, karbondioksit gazı ve su olan 1 kg ile 350 kg arası çeşitli ebatlarda yangın söndürme cihazlarının imalat, montaj, satış, dağıtım ve satış sonrası hizmetleri ile otomatik yangın algılama ve söndürme sistemleri kurulumu, her türlü yangın mücadele ekipmanları pazarlaması ve yangın eğitim ve danışmanlığı vermektedir.

GÜLER teknolojik gelişmeleri takip ederek cihaz ve ekipmanlarının imalat, montaj ve serviste dünya standartlarına ulaşmayı amaç edinmiştir.

Ürünlerimiz TSE-HYB ve CE onaylı olup, kaliteden ödün verilmemektedir. Yılların birikimiyle elde ettiğimiz bilgi ve tecrübeyi daha ileriye taşımak GÜLER' in en asli görevidir.


2017 Güler Yangın - Tüm Hakları Saklıdır. Tasarım: SYG